design & development

2725480@gmail.com

+38(093)2725480

+38(099)3009340

Page : Про нас

Про нас

Ми архітектурне бюро Votproject

  • ДОСВІД

Наша команда об’єднує фахівців з більш ніж 10 річним досвідом роботи в сфері архітектури, дизайну, проектування, візуалізації і будівництва. Ми можемо допомогти вам на будь-якій стадії вашого проекту, у наших фахівців є всі необхідні кваліфікаційні сертифікати. Наші роботи ви можете побачити Україні, Сполучених Штатах Америки, Белгії, Іспанії, Португалії, Німеччини та Занзібарі.

  • ТОЧНІ ТЕРМІНИ

Ми професійно ставимося до своєму роботі і прекрасно розуміємо значення термінів в будівельній сфері, тому виконаємо всі умови наших домовленостей якісно і в строк.

  • ОПТИМІЗАЦІЯ ВЕЛИКИХ ПРОЕКТІВ

У нас великий досвід в роботі з великими архітектурними проектами, нас не злякають десятки гектарів площ забудови ми чудово вміємо оптимізувати процеси проектування, дизайну, моделювання та візуалізації, тому ми  можемо точно визначити терміни виконання завдань, але це не означає, що нам не цікаво робити невеликі об’єкти.

  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО ПРОЕКТУ

Завдяки використанню BIM технологій, ми зможемо вам швидко і точно підрахувати обсяги будівельних матеріалів необхідних для вашого проекту. Завдяки грамотному аналізу вихідних даних і проектних рішень, ми допоможемо вам більш рентабельно і технологічно побудувати будинок вашої мрії.

  • МИ ЗНАЄМО РИНОК

Ми постійно вивчаємо ринок нерухомості, в Києві і області, а також світові тенденції в архітектурі, і знаємо що будують основні гравці будівельного ринку України, і можливо в зв’язку з тим що далеко не всі учасники ринку сумлінно підходять до своєї роботи зможемо вас попередити про сумнівні інвестиції.

  •      НАШI ПАРТНЕРИ

Золотой мандарин

Белый шоколад

Вк тепло

Наші роботи